Pikantny urlop

Wyjeżdżając na urlop najczęściej się do niego dobrze przygotowujemy. Ważny jest wybór miejsca, znalezienie odpowiedniego noclegu i wybór środka transportu. W przypadku ewentualnego kupowania biletu lotniczego pamiętajmy, że im wcześniej dokonamy rezerwacji, to możemy liczyć na serwowane przez przewoźników promocyjne tanie loty. Ważne też jest wirtualne poznanie miejsca, do którego się udajemy w celu wyłowienia największych w nim i okolicy atrakcji. Interesują nas najpiękniejsze plaże, dogodne do uprawiania sporty wodne lub ekstremalne, ścieżki rowerowe, zwiedzanie zabytków, ciekawych galerii i muzeów. A te ostatnie miewają bardzo ciekawą tematykę i mogą naszym wakacjom dodać nieco pikanterii. Chodzi o udostępniane tylko osobom dorosłym muzea erotyczne.

Jedno z nich mamy też w Polsce, w Warszawie. Skupia ono ponad 2 tys. eksponatów na 450 m kw. Wśród nich znajdują się obrazy tybetańskie, japońskie obrazy shunga, indyjskie płaskorzeźby, chińska porcelana, peruwiańska ceramika, perskie miniatury i afrykańska sztuka ludowa. Zobaczymy tu także pierwszy zainstalowany w naszym kraju automat z prezerwatywami z 1934 roku, oczywiście są też pierwsze prezerwatywy i wiszą też ostrzegające przed chorobami wenerycznymi PRL-owskie plakaty.

Muzeum erotyczne

U naszych zachodnich sąsiadów w Berlinie Muzeum erotyczne zajmuje kilka pięter i jest największym tego typu na świecie. Dzięki interaktywnym eksponatom poznaje się tu najróżniejsze techniki seksualne, na ekranach plazmowych wyświetlane są pozycje, poznamy tu również historię antykoncepcji, afrodyzjaki, fetysze i obejrzymy erotyczne dzieła sztuki. Na jednej ze ścian wiszą same penisy i plastikowa lalka. Eksponaty te można dotykać, a nawet, w przypadku lalki, przećwiczyć szukanie punktu G. Ostatnie piętro muzeum to dark room. Za dodatkową opłatą ogląda się na nim filmy erotyczne. Parter zajmuje sex shop.

W Indiach erotyczną wyobraźnię pobudzają, umieszczone na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, pochodzące z przełomu X i XI w. świątynie Khajuraho. Pierwotnie kompleks stanowił 85 świątyń, z których do dzisiaj przetrwało zaledwie 22. Charakter erotyczny mają tu pokrywające ich zewnętrzne ściany rzeźby, a także wnętrza. Dojrzymy wśród nich oddających się miłości świetnie zbudowanych mężczyzn i zmysłowe kobiety. Rzeźby przedstawiają splecione w typowych aktach miłosnych pary, seks oralny, wywołujące rumieńce sceny seksu grupowego.

Islandzkie Muzeum FallologiczneIslandzkie Muzeum Fallologiczne

Ciekawe jest też działające od maja do września Islandzkie Muzeum Fallologiczne, w którym można obejrzeć unikalną ekspozycję około dwustu różnej wielkości penisów, zamieszkujących naszą planetę przeróżnych ssaków. Stoją w gablotach i wiszą na ścianie penisy m.in. wielorybów i niedźwiedzi polarnych, które należą do największych. Ten wielorybi, kaszalota ma 170 cm długości i waży 70 kg. Najmniejszy należy do chomika i ma zaledwie 2 milimetry.

Tego typu atrakcje znajdują się oczywiście i w mieście miłości Paryżu. Znajdziemy je także w Pradze, Amsterdamie, St. Petersburgu i na wyspie Jeju.

Kategoria: Podróże, Tanie Loty
TAG: , ,

Tanie loty