Czar zimowych wakacji w tropikach

TropikiZamiast częstego opalania się w szkodliwym dla naszej skóry solarium, lepiej zafundujmy sobie tej zimy regenerującą podróż all inclusive do jakiegoś egzotycznego i pełnego prawdziwych promieni słonecznych zakątka świata. Oczywiście powinniśmy się tam należycie zabezpieczyć przed nadmiernemu działaniu na naszą skórę promieni słonecznych i używać odpowiednio wysokich kremów z filtrem, nakrycia głowy oraz dobrych okularów przeciwsłonecznych.

W dzisiejszych czasach przy tak ogromnej ilości przewoźników lotniczych toczy się na rynku przewozów lotniczych niesamowita rywalizacja o klienta. Dlatego też poświęcając trochę czasu na wyszukiwanie połączeń, z pewnością upolujemy na nasze zimowe wakacje w tropikach, atrakcyjne w cenie tanie loty w wybranym przez nas kierunku.

Relaksującym wypoczynek oferuje uznawana za niezwykle wakacyjny raj Turcja, która jest zarówno dla starszych, jak i dla młodszych. Posiada bardzo przyjazne małym dzieciom nowoczesne hotele. Na wakacjach w Turcji do syta będziemy próbować tutejszej kuchni, uznawanej za jedną ze smaczniejszych w Europie. Hotele oczywiście serwują również według uznania swoich gości także dania kuchni międzynarodowej. Tutaj naprawdę za małe pieniądze można dużo zyskać.

Po drugiej stronie kuli ziemskiej prawdziwym rajem jest Riviera Maya w Meksyku mająca znakomite zaplecze hoteli all inclusive, przypuszczalnie należących do jednych z najlepszych na świecie. W niesamowicie licznej ilość kompleksów hotelowych otrzymamy dosłownie wszystko, czego tylko sobie można zażyczyć, a serwowane w nich posiłki opierają się głównie na smacznej kuchni meksykańskiej. Ważnym atutem obiektów jest sąsiedztwo z jedną z najpiękniejszych plaż świata. Przy okazji pobytu w Meksyku warto wybrać się na wycieczkę w głąb dżungli, gdzie z bliska przyjrzymy się piramidzie Majów. Amatorzy nurkowania mogą tu podziwiać będącą drugą, co do wielkości na świecie, rafę koralową.

Wspaniałe hotele all inclusive, jedne z najpiękniejszych plaż na świecie i bardzo romantyczne zakątki oferują przeurocze Malediwy. Zamieszkamy tu w niskich drewnianych, ale bardzo luksusowych i przepięknych domkach z werandami. W pobyt jest też wliczona żywność i kolorowe napoje. Oprócz wylegiwania się na plaży, czytania książki pod palmą można też spędzać czas na nurkowaniu, łowieniu ryb, a nawet pobrać lekcje gotowania. A tutejsze restauracje oferują dania od kuchni tajskiej, po włoską i francuską.

Na Kubie tuż przy czystych, białych plażach usytuowane są o bardzo wysokim standardzie hotele all inclusive, nadające się zarówno dla dwojga, jak i rodzin. Kuchnia hotelowa łączy regionalne elementy z międzynarodowymi. Urzekająca na Kubie jest krystalicznie czysta woda oceanu i seksowna salsa, której przy okazji pobytu można się tu nauczyć. Amatorzy palenia z pewnością posmakują kubańskich cygar i rumu. Amatorzy starych aut do syta nakarmią się widokiem jeżdżących tu po ulicach 50-letnie samochodów.

Kategoria: Podróże
TAG: , , , , ,

Tanie loty