Bilety lotnicze do Hiszpanii

Hiszpania wczasyHiszpania od wielu lat to bardzo popularny kraj do którego udajemy się na wczasy. Szczególnie przepiękna Costa Brava przyciąga słońcem, złocistymi plażami a także możliwością uprawiania sportów wodnych. Można znaleźć tu mnóstwo hoteli z basenami a także kurortami wypoczynkowymi. Bilety na Costa Brava oferuje Ryanair z Rzeszowa, Katowic, Gdańska i Bydgoszczy. Najkorzystniej zafundować sobie krótkie wczasy w kwietniu. Wielu przewoźników oferuje także tanio bilety lotnicze do Barcelony. Aby zobaczyć najcenniejsze zabytki sięgające nawet kilku epok wstecz możemy kupić bilety lotnicze do Madrytu.

Inne promocje Ryanair

Oprócz biletów lotniczych do Hiszpanii, Ryanair oferuje także inne, tanie loty po Europie. Od kwietnia będziemy latać z Krakowa do sześciu nowych miast. Między innymi irlandzki przewoźnik zaoferuje bilety lotnicze do Birmingham. W Krakowie zostanie otworzona druga baza Ryanaira, pierwsza znajduje się na lotnisku we Wrocławiu. Tam właśnie Ryanair uczynił z tego lotniska stolicę taniego latania.

Tanie latanie górą

Przedstawiciele taniego latania pokonują bardzo często regularnych przewoźników. Oczywiście pasażerowie zwracają uwagę na niskie ceny, stąd często nie patrzą na komfort czy luksus, a sugerują się tylko tanim lotem. Ryanair to największa tania linia lotnicza, która w statystykach pobiła nawet w naszym kraju Lot. Irlandzkiego przewoźnika widać we wszystkich portach lotniczych. Ryanair walczy o polskiego klienta z wizz air. Węgierski przewoźnik stacjonuje głównie w porcie lotniczym w Katowicach, ale także z innych lotnisk oferuje sporo promocji. Między innymi kryzys w polskich liniach lotniczych wytworzył się właśnie przez ekspansję przedstawicieli taniego latania w naszym kraju. Szczególnie na trasach europejskich, turyści wybierali linie low cost.

Stron z podobnymi artykułami szukaj na: Katalog stron internetowych

Kategoria: Podróże
TAG: , , , , , , , ,

Tanie loty