Bajeczny weekend w Sardynii – oferty tanich lotów

sardiniaSardynia to przepiękna, malownicza i skalista wyspa położona na Morzu Śródziemnym. Przez wielu, wyspa nazywana jest wyspą tajemnic. Nawet współcześni nie potrafią do końca wyjaśnić wielu zagadek, które kryje w sobie ta wyspa. Do najbardziej zagadkowych rzeczy należą domy olbrzymów czy świątynie w studni. Grobowce olbrzymów są przykładem sztuki nuragicznej. Według wierzeń ludowych zostały zbudowane przez olbrzymów, gdyż tylko wielkie stwory mogą zbudować aż tak potężne budowle. Już teraz bilety lotnicze na Sardynię możemy znaleźć w bardzo atrakcyjnych cenach z portu lotniczego z Warszawy. Tanie loty znajdziemy w cenie 270 złotych. Takie połączenia znajdziemy w linii Ryanair.

Tanie loty w Ryanair

Ryanair to linia lotnicza, która w bardzo krótkim czasie zrobiła ogromną karierę na rynku lotniczym. Tanie loty znajdziemy już za kilka złotych. Przewoźnik zakupił wiele maszyn, które wpłynęły na zwiększenie ilości lotów. Ryanair otworzył trzy bazy w polskich portach lotniczych. Swoje maszyny umieścił w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Ryga i Wilno z wizz air

Linie lotnicze wizz air, nie ustępują na krok linii ryanair i także oferują bardzo ciekawe połączenia. Między innymi dla członków klubu wizz air można odszukać ciekawe połączenia do Rygi i Wilna. Początkowo z portu lotniczego z Katowic lecimy do Wilna a w drodze powrotnej lecimy z Rygii. Międzyczasie przesiadamy się w porcie lotniczym w Dortmundzie. Wizz air również bardzo szybko stał się poważną linią lotniczą a także konkurencją dla innych przewoźników z branży. Szczególnie z Katowic oferuje sporo ciekawych i korzystnych połączeń.

Tanie połączenia na nowy rok

Już teraz możemy w ofercie first minut oferować tanie loty na marzec 2015 roku. Korzystając z oferty przedstawicieli taniego latania możemy udać się na Maltę, malowniczą wyspę, która kumuluje w sobie różnorodne wpływy z wielu krajów. Malta to wyspa na Morzu Śródziemnym, w której można podziwiać przepiękny krajobraz. Na Malcie szczególnie można podziwiać dobrą kuchnię, która przypłynęła tutaj z Sycylii.

sardinia

Kategoria: Podróże
TAG: , , , , , , ,

Tanie loty